Fejléc grafikai elem
2024-06-03

Senior könyvelő

267, Budapest – #9273

Luxus parfümöket és kozmetikumokat forgalmazó partnerünk csapatába keresünk Senior könyvelő kollégát

Feladatok:
  • A szolgáltatás és rögzített eszközökkel kapcsolatos számlák könyvelése a számviteli rendszerben
  • A bérleti díjakról szóló számlák könyvelése
  • Havi jelentés az áruházi bérbeadók részére a forgalom kapcsán
  • Heti fizetési listák készítése a beszállítók számára
  • Számlák kiállítása az összes vállalatközi tranzakcióhoz
  • Áfa naplók, Intrastat, statisztikák és egyéb adóügyi nyomtatványok elkészítése és benyújtása
  • Helyi tanácsadók támogatása a pénzügyi kimutatások benyújtásához és számításhoz
  • Havi és negyedéves számlaegyeztetés elvégzése a felelősségi körébe tartozó alszámlák tekintetében
  • Alapvető jelentések és számlaegyeztetések készítése
  • A pénzügyi ellenőrzéshez szükséges támogatás biztosítása
Elvárások:
  • Legalább 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Hatályos adójogszabályok ismerete
  • Korábbi tapasztalat ERP-vel való munkavégzésben
  • MS Office magabiztos ismerete
  • Hatékony elemző és problémamegoldó készségek
Amit kínálunk:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Heti 2 nap home office lehetőség
  • Nemzetközi környezet
  • Dinamikus, támogató csapat
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Budapest

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató