Fejléc grafikai elem
2024-09-24

Contract fulfillment specialist

267, Budapest – #9405

Budapesti telekommunikációs partnercégünkhöz keresünk új munkatársat Contract fulfillment specialist pozícióba

Feladatok:
  • A szerződésteljesítési üzletág működtetése, a működés során felmerülő üzleti problémák felismerése és megoldása

  • A napi üzleti problémák felkutatása és megoldása, valamint a tranzakciók feldolgozásának minőségi és hatékonysági fejlesztése

  • Beszerzési megrendelések rögzítése és aktiválása, szerződésmódosítás, szerződéses számlázás, a megrendelés és a bevételek elismerését kiváltó dokumentumok felülvizsgálata

  • Társosztályokkal és más irodákkal való szoros kapcsolat fenntartása

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • Kommunikációképes spanyol vagy francia nyelvtudás

  • Felhasználói szintű MS Office ismeret

  • Erős analitikus és problémamegoldó képesség

Előnyök:
  • 1-2 év hasonló pozícióban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés

  • Cafeteria

  • BKK bérlet 100%-os térítése

  • Hosszú távú lehetőség nemzetközi környezetben

  • Sokrétű, változatos feladatkör

  • Szakmai fejlődési lehetőség

Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Budapest XIII.

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató