Fejléc grafikai elem
2024-07-23

Recepciós

Újhartyán – #9344

Újhartyáni partnerünkhöz Recepciós kollégát keresünk

Hőszigetelt szendvicspanelek gyártásával foglalkozó Partnerünk újhartyáni telephelyére Recepciós kollégát keresünk

Feladatok:
  • bejövő hívások kezelése, ügyfelek tájékoztatása, kapcsolása a megfelelő részleg felé

  • vendégek fogadása, szükség esetén étkeztetés biztosítása

  • tárgyalótermek lefoglalása, interjúk szervezésben történő közreműködés

  • HR osztály munkájának adminisztratív támogatása

  • szállodai szobafoglalások, repülőjegy foglalások, éttermi asztalfoglalások, reptéri transzferek és utazások megszervezése a vendégek és a kollégák részére

  • beérkező számlák kezelése, továbbítása a pénzügyi osztály felé

  • be- és kimenő postai küldemények iktatása, beérkező postai küldemények, levelek, csomagok átvétele

  • tisztítószerek, konyhai termékek beszerzése és folyamatos utánpótlása, kávé- és italautomaták meghibásodásának, karbantartásának bejelentése

  • céges rendezvények megszervezésében történő közreműködés

  • takarítónők munkájának felügyelete

Elvárások:
  • legalább középfokú végzettség

  • középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban

  • legalább 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat

  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office, Word, Excel)

  • csapatmunkában való hatékony közreműködés

  • kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő, önszervező képesség

  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
  • Multinacionális környezet

  • Céges mobil telefon és laptop

  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatkör

  • Cafeteria

  • Cégcsoporton belüli fejlődési lehetőség

  • Dolgozók számára biztosított ingyenes oktatásokon való részvétel

  • Munkábajárás támogatás nettó 30 Ft/km

Egyéb:

Munkavégzés helye: Újhartyán

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató