Fejléc grafikai elem
2024-10-07

Office administrator

279, Dunaharaszti – #9424

Nemzetközi közúti áruszállítással és szállítmányozással foglalkozó partnerünk csapatába keresünk Office administrator kollégát

Feladatok:
  • Utalások és bank rögzítése

  • Fuvarlevelek kezelése

  • NAV és Közlekedési Hatóság felé jelentéstétel

  • Órabérek, napi ledolgozott órák elszámolása, költségadminisztráció

  • Napidíj kalkulációk készítése

  • Személyügyi tevékenység során felmerülő rendszeres és ad hoc adatszolgáltatások, kimutatások előkészítése

  • A HR-es és pénzügyi asszisztens kolléga támogatása, szabadságolás esetén helyettesítése

Elvárások:
  • Legalább 1-2 év tapasztalat irodai adminisztráció terén

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

  • MS Office programok haladó ismerete

  • Proaktivitás, határozott fellépés

  • Can-do attitűd

  • 1,5 év határozott idejű szerződés vállalása

Amit kínálunk:
  • Rendezett, modern munkakörülmények

  • Versenyképes fizetés, céges mobiltelefon és laptop

  • Bejárás támogatása

  • Hosszú távú, stabil munkahely egy folyamatosan fejlődő nemzetközi cégnél

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek

  • 1,5 éves határozott idejű szerződés

Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Dunaharaszti

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató