Fejléc grafikai elem
2023-12-06

Restrukturálási szakértő

267, Budapest – #9079

Amennyiben vonzza a tőkepiacok, befektetések világa és szeretne egy szerteágazó portfólióval rendelkező vállalat tagja lenni, jelentkezzen

Restrukturálási szakértő pozícióba

Feladatok:
  • A portfólióban lévő befektetések teljeskörű vagyonkezelési feladatainak ellátása
  • Csődközeli állapotban lévő cégek kezelése, lehetőségek megvizsgálása, várható veszteség minimalizálása, működések racionalizálása
  • Befektetési exitek előkészítése és végrehajtása
  • A társaságok éves zárásával, beszámoló elfogadásával összefüggő feladatok végzése
  • A portfólió társaságok ülésein való részvétel, döntéselőkészítő anyagok elkészítése
  • Éves és időközi beszámolók, adatszolgáltatások elemzése, értékelése, kimutatások összeállítása
Elvárások:
  • Gazdasági területen szerzett diploma
  • Jártasság cégfúziókban
  • Banki területen (vállalati ügyfélkezelésben) vagy ügyvédi irodáknál, illetve nemzetközi ügyvédi irodáknál szerzett tapasztalat
  • Jogok, jogosultságok érvényesíthetőségi vizsgálatában jártasság pl.átruházhatóság, kintlévőség átruházás
  • Cégjogi háttérismeret, fedezet nélküli biztosításokban szerzett tapasztalat
  • Erős elemző képesség és pénzügyi éleslátás
  • Magasfokú reziliencia
  • Önálló munkavégzés és tanulás iránti vágy
Előnyök:
  • Vállalati pénzügyek szakirányú diploma
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Vonzó juttatási csomag, kiemelkedő bónusz- és prémiumrendszer
  • Cafeteria
  • Heti 1 nap home office lehetőség
  • Céges laptop és telefon
  • Remek közlekedési infrastruktúrájú, könnyen megközelíhető iroda
  • Szakmai megbecsülés, karrierlehetőség
  • Stabil vállalati háttér
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Budapest VII. + home office

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató