Fejléc grafikai elem
2024-10-11

Könyvelő

267, Budapest – #9434

Európa szerte ismert japán kereskedelmi vállalathoz keresünk munkatársat Könyvelő pozícióba

Feladatok:
  • Megrendelések, eladások. beérkező- és kimenő számlák kezelése

  • Beérkező kifizetések ellenőrzése

  • Könyvelő céggel való kapcsolattartás

  • Kommunikáció az értékesítés és a cégvezetés felé

  • Adatok rögzítése, szükség szerint irodai kellékek rendelése

Elvárások:
  • Könyvelő képesítés

  • Legalább 3 év hasonló pozícióban szerzett tapasztalat

  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

  • Kiváló kommunikációs készség

  • Felhasználói szintű MS Office ismeret

Amit kínálunk:
  • Jó hangulatú, kislétszámú csapat

  • Cafeteria

  • Munkába járási támogatás (BKK bérlet)

  • Éves bónusz

Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Budapest

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató