Fejléc grafikai elem
2024-07-18

PLC mérnök

267, Budapest – #9340

Piacvezető nemzetközi autóipari gyártó vállalat megbízásából keresünk PLC mérnök kollégát

Feladatok:
  • Egyedi célú berendezések, robotcellák és gyártóeszközök tervezése és programozása

  • Egyéb automatizálási eszközök programozása

  • Gépek telepítése, beállítása, karbantartása

  • Elektromos hibák elhárítása az automatizált gyártósoron

  • PLC programok fejlesztése

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (villamosmérnök/mérnök informatikus)

  • Siemens 1500 programozásban jártasság

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
  • Cafeteria

  • Bejárás támogatás

  • Hosszú távú lehetőség nemzetközi környezetben

  • Stabil vállalati háttér

Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Budapest

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató