Fejléc grafikai elem
2024-10-17

TB ügyintéző

Székesfehérvár – #9438

HR szolgáltató cégünk bővülő székesfehérvári csapatába keressük tapasztalattal rendelkező új munkatársunkat

TB ügyintéző munkakörbe

Feladatok:
  • Társadalombiztosítási ellátások elszámolása

  • Az elszámolásokhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése

  • TB kifizetőhelyi feladatok ellátása

  • Adatszolgáltatás a hatóságok felé

  • Kapcsolattartás a hatóságokkal

  • Riportok, kimutatások készítése

Elvárások:
  • Bér-, és TB ügyintézői szakirányú végzettség

  • 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat

  • Kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete

  • Megbízhatóság, precizitás, önállóság, rugalmasság

  • Kiváló kommunikációs készség

  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód

  • Microsoft Office (Word, Excel) naprakész ismerete valamint magabiztos és önálló használata

Előnyök:
  • NexonBér program ismerete

  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
  • Bejárástámogatás

  • Szakmai továbbképzések

  • Fiatalos, családias munkahelyi légkör

  • Stabil, megbízható munkahely

Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató