Fejléc grafikai elem
2024-01-18

Bérszámfejtő

Székesfehérvár – #9100

Székesfehérvári HR szolgáltató cégünk folyamatosan fejlődő csapatába keressük szakmai tapasztalattal rendelkező új munkatársunkat

Bérszámfejtő munkakörbe

Feladatok:
  • Teljeskörű bérszámfejtési feladatok ellátása
  • A bérszámfejtéshez kapcsolódó adatok, dokumentációk és nyilvántartások naprakész vezetése, aktualizálása
  • Adatszolgáltatások, kimutatások és statisztikák készítése
  • A területet érintő szabályok, törvényi előírások nyomon követése
  • Hatóságokkal történő kapcsolattartás, határidőre történő adatszolgáltatás
  • Partnercégekkel és társosztályokkal való kapcsolattartás és együttműködés
Elvárások:
  • Bérügyintézői szakirányú végzettség
  • Minimum 1 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Bérszámfejtéshez kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Megbízhatóság, precizitás, önállóság, rugalmasság
  • Microsoft Office (Word, Excel) naprakész ismerete valamint magabiztos és önálló használata
Előnyök:
  • NexOnBér program ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk:
  • Kihívásokkal teli, pörgős, érdekes és változatos munka
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, családias munkahelyi légkör
  • Stabil vállalati háttér
Munkáltató profilja:

"Büszkék vagyunk rá, hogy 100 %-ban magyar tulajdonú vállalatként, több mint 150 szakértő kollégánk tapasztalatának és szakmai tudásának köszönhetően az ország egyik piacvezető humán szolgáltató és tanácsadó vállalata lehetünk."

Egyéb:

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

A pályázatokat bérmegjelöléssel kiegészítve kérjük elküldeni!

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató