Fejléc grafikai elem
2024-10-18

Karbantartás vezető

2002, Veszprém – #9442

Veszprémi gyártó partnerünk csapatába keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok:
  • A gyár gépbiztonsági kockázatainak csökkentése, megszüntetése

  • A vállalat irányítási rendszer PM (karbantartás) részéhez tartozó folyamatok fenntartása és betartatása

  • Karbantartás éves költségeinek tervezése vonali szinten, havi előrejelzések tervezése, nyomonkövetése

  • Gyári szintű hatékony karbantartás irányítása, termelésben részt vevő gépek karbantartásának megszervezése

  • Berendezések kritikusság elemzése alapján a gyári karbantartási terv készítése, végrehajtatása, a meghibásodások elemzése

  • Karbantartó személyzet szakmai irányítása, továbbképzésük biztosítása egyéni értékelésük mentén A csapathoz tartozó, kollégák munkájának koordinálása.

  • Megrendelések jóváhagyása, kapcsolattartás külső kivitelezőkkel, karbantartókkal

  • Központi műszakianyag raktár megfelelő készletszintjének biztosítása a karbantartási költségek figyelembevételével, a raktár rendjének felügyelete

  • Projektek szakmai támogatása, új karbantartási igények időbeni feltárása

  • Karbantartáshoz szükséges segédanyagok, szerszámok, védőfelszerelések biztosítása

Elvárások:
  • Mérnöki végzettség (BSc – villamos, gépész szakon); vagy technikusi végzettség (gépész, villamos) 5 év tapasztalattal és angol nyelvtudással

  • Kommunikációs, tárgyalási szintű angol nyelvtudás

  • 3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat

Előnyök:
  • Lean, WCM, TPM rendszerek ismerete

  • Automatizálási ismeretek

Amit kínálunk:
  • Személyre szabott fejlődési lehetőség

  • Nyelvtanulási és gyakorlási lehetőség

  • Versenyképes bérezés és juttatások

  • Egészségbiztosítás

  • Vállalati laptop és mobiltelefon

  • Bejárási támogatás

  • Saját márkás termékek kedvezményes vásárlási lehetősége

Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Veszprém

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató