Fejléc grafikai elem
2024-05-03

Műszaki ügyintéző

272, Székesfehérvár – #9222

Központi- és távhőszolgáltatási, -kezelési területen tevékenykedő neves partnercégünk megbízásából keresünk

Műszaki ügyintéző kollégát

Feladatok:
  • Tervezéshez szükséges alapadatok előkészítése
  • Részvétel a terület adminisztratív és nyilvántartási feladataiban
  • Ügyfélszolgálati teendők ellátása
  • Szerződések előkészítésében részvétel
  • Adatok Excelben történő feldolgozásával energetikus kolléga segítése
Elvárások:
  • Középfokú műszaki végzettség
  • Minimum 1-2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Word, Excel és Outlook számítógépes program felhasználói szintű ismerete
  • Épületgépész/gépész/elektromos területen szerzett középfokú ismeretek
Előnyök:
  • Autocad felhasználói szintű ismeretek
  • Székesfehérvári helyismeret
  • Épületgépész, villamos ipari, energetikai technikus, illetve mérnöki végzettség
Amit kínálunk:
  • Családbarát, emberközpontú szervezet
  • Fix havi bérezés
  • Cafeteria
  • Útiköltség támogatása
  • Hűségprogram
  • Csoportos élet-, baleset- és egészségbiztosítás
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Székesfehérvár
Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató